15.05.2015

Nabídka práce – asistent/tka

Nabízíme místo nové/mu asistentce/asistentovi.

Požadujeme:
• úplné SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
• znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Microsoft Outlook), dobrá úroveň psaní na počítači (státní zkouška výhodou),
• znalost AJ podmínkou (minimálně na úrovni mírně pokročilých), znalost dalšího cizího jazyka výhodou,
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič,
• praxe na podobné pozici výhodou,
• pečlivost, příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost a spolehlivost.

Náplň práce:
• administrativní podpora práce advokáta,
• vedení pokladny, fakturace,
• organizování a příprava jednání s klienty, komunikace s klienty a institucemi.

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní a perspektivní advokátní kanceláři,
• další zaměstnanecké výhody,
• místo pracoviště Břeclav.

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ a ANJ na adresu: vitu@ak-vitu.cz do 31. 5. 2015. Prosíme o kontaktování výhradně tímto způsobem.